Deprem destek listelerine hızlı erişin!
profile
226
15 Eylül 2022

Beyoğlu Belediyesi Okul Çevrelerinde Başıboş Köpekler

Başıboş köpek sorunu, kızım okula giderken önüne çıkıyor ve doğal olarak korkuyor okul çevrelerinde başıboş köpek istemiyoruz ilgililere duyurulur böyle olmaz lütfen ilgilenin sizinde çocuklarınız vardır duyarlı olalım lütfen ilgilenin lütfen belediye.

profile
466
02 Ağustos 2022

Erdek Belediyesi Saldırgan Sokak Köpekleri!

Başıboş sokak köpekleri yüzünden çocuklarımız korkuyorlar bu nedir Allah aşkına sizin çocuğunuz yok mu açık hava sokak hayvanat bahçesi olmuş Erdek yetkili biri yok mu bunun sebebi nedir insan köpeklerden daha mı aşağı herkes yerini bilsin barınaklar dışında sahipli köpekler olsun!

  • profile
1 Destekçi
profile
446
20 Mayıs 2022

Beyoğlu Belediyesi Başıboş Saldırgan Köpekler

Beyoğlu'nda başıboş saldırgan köpekler Hasköy sahili okul çevreleri çocuk oyun parkları vs buralarda saldırgan köpekler lütfen toplanılsın çoluk çocuk korkuyor dışarı çıkmaya duyarlı olalım lütfen insanlar bu kadar mağdur edilemez ilgilenmenizi rica ediyorum.

profile
Taliphan   Birevim
3.471
09 Mayıs 2022

Birevim Teslimat Yapmıyor, Hayallerimizle Oynuyor!

20 haz 2019 tarihinde Birevim'e kayıt yaptırdım 3 senedir bekliyorum çıkacak diye mayıs ayında kuradan çıktı dediler, şimdi de 4 ay uzatıyoruz teslimatı diyorlar artı 2 ayda ekstra evrak süreci varmış dahası şubeden aldığım bilgiye göre kesin teslimat yapılacak denilmiyor muamma, velhasıl Birevim eş...

profile
953
02 Eylül 2019

Türk Telekom TTNET İade Sorunu

TTNET'ten arandım modem İçim benim modem de eski olduğu için şöyle güzel böyle güzel dediler faturaya ek olarak ödeme sözüyle modemimiz geldi Türk Telekom marka ama gelin görün ki modem benim eski modemden daha berbat çıktı devamlı kopma sorunu TTNET'i aradık arıza için müşteri hizmetleri arıza kayd...