Deprem destek listelerine hızlı erişin!
profile
110
25 Ekim 2022

Garanti BBVA Eğitim Harcaması Taksit Oyunu

Garanti Bankası'nın taksit oyunu 5200 TL yapmış olduğum eğitim harcamasına katıldığım kampanya sonucunda +4 taksit vermesi gerekirken hiçbir işlem yapılmadı müşteri hizmetlerini aradım halen çözüm sunmadılar harcamayı incelemeye aldılar halen bekliyoruz mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

profile
352
01 Ekim 2022

Garanti BBVA Kelime Oyunu

Garanti Bankası'nın eylül ayı harcama kampanyasına katıldım. Kampanya detayında Bonus kartları diye belirtmişler. Belirtilen harcamaları Bonus para card ile yaptım. Müşteri hizmetlerini aradım. Yok o kart değil, olmaz kampanyada kelime oyunu yapmışlar. Bonus para puanı vermiyorlar. Mağduriyetimin gi...

profile
491
23 Temmuz 2022

Atasun Optik Ürününün Arkasında Durmuyor

Atasun Optik'ten almış olduğum Rayban marka güneş gözlüğünde kil cal ince sıralı çizikler oluştu ama çizikler camdan kaynaklı dis etki belirtisi asla yok ürünü garantiye yolladım reddedildi ürününün arkasında asla durmuyor. Mağduriyetim giderilmesi istiyorum.

profile
Mehmet   Turkcell
343
27 Mayıs 2022

Turkcell Yine Mağdur Etmeye Devam Ediyor

25.05.2022 tarihinde kesilen Turkcell faturama iznim olmadan sadece mesaj yolu ile bilgilendirme yapılarak 2 defa internet paketi tanımlanmış söz konusu olan faturanın yeniden düzenlenmesini istiyorum. Paket yenileme işlemlerinin mesaj yoluyla değil de aranılarak yapılsa daha doğru olur.

profile
Mehmet   Turkcell
66
23 Ocak 2022

Turkcell İn Kafasına Göre İnternet Paketi Yüklemesi

Turkcell yine bilgim iznim olmadan kafasına göre hattıma internet paketi yüklemesi hem de ekim kasim aralık ocak aylarında sürekli internet paketi yüklemiş zararımın karşılanması istiyorum. İyice insanları gerizekali sandılar yüksek gelen tüm ayların geri ödenmesini istiyorum

profile
Mehmet   Turkcell
97
17 Ağustos 2021

Turkcell 'de Bilgim, İznim Olmadan 1 GB İnternet Hattım Ücretli Tanımladı

Turkcell bilgim iznim olmadan 1 GB interneti hattıma 25,40 TL'ye hattıma tanımlamış bu resmen yanıltıldık. Faturamın yeniden düzenlenmesini ve para iadesini istiyorum. İnternetim bitti ise kendi isteğimle alırım kafanıza göre hattıma internet ve faturalandırma yapamazsınız.