Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım Maaşı Bu Ay Yatmadı

2.776
Ferit
Ferit 4 gün önce

Aile destek programı için temmuz 24 ayında başvuru yaptık ağustos ayında e devlette başvurumuzun onaylandığı açıklandı. Bakanlığın açıkladığına göre paralar 29 temmuzda hesaplarda olacaktı. E devlette başvurumuz onaylanıp yardım devam ediyor yazmasına rağmen hiçbir para yatırılmadı benim bu ayki Sosyal Yardımlaşma yatmadı Neden acaba.

Benzer Şikayetler

profile
1.792
5 gün önce

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım Parası!

Haliliye sosyal hizmetler PTT kart hesabıma 500 TL yattı ama parayı çekemiyorum, aradım çok kez sosyal hizmetler olduğu için yardımcı olamadılar PTT kartımı kaybettim çünkü bu paranın tamamını Garanti Bankası hesabıma yatırılmasını saygılarımla arz ederim tr17 0006 2000 4510 ** **

profile
2.494
6 gün önce

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım Başvurusu!

Evde toplam 4 kişi yaşıyoruz babam ceza evinde tutuklu yargılanıyor suç ile herhangi bir teması yoktur evde annem çalışmıyor kardeşim okula gidiyor ben bedensel engelliyim tek gelirim babamın çalışması idi o da ceza evinde yetkilerin bize bir yardım da bulunmasını talep ederiz.

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım Başvurusu!
profile
3.058
1 hafta önce

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile Destek Ödemesi Yapılmadı

Aile destek ödemesi e-Devlet sosyal yardım sayfasında ödemeniz hazırdır diyor ama PTT kurum ödemelerinde gözükmüyor. Aktarım için girdiğimizde 0 TL olarak gözüküyor Neden böyle oldu daha önce böyle olmuyordu. Yapmam lazım yetkililere iletilmesini istiyorum... Bununla ilgili nereye başvurabilirim.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aile Destek Ödemesi Yapılmadı
profile
1.088
1 hafta önce

Aile Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım 3 Gündür EFT Olmadı

Annemin sosyal yardımını başka bir banka hesabına ( Yapı Kredi ) EFT yaptım 3 gün oldu hala hesabına düşmedi yardımcı olur musunuz lütfen kime ulaşmamız gerektiğini de bilmiyorum şu zor günlerde bir de böyle sıkıntılarla uğraşmasın insanlarımız çok şikayet var ilgileneceğinden şüphem yok. 

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .